WebSpeech (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: select
eu: hautatu

en: Save
eu: Gorde

en: Brazil
eu: Brasil

en: text
eu: testua

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Korean
eu: Koreera

en: Croatian
eu: Kroaziera

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Finnish
eu: suomiera

en: German
eu: Alemanera

en: Greek
eu: Greziera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Slovak
eu: Eslovakiera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Catalan
eu: Kataluniera

en: Tibetan
eu: Tibetera

en: Bosnian
eu: Bosniera

en: Welsh
eu: Galesera

en: Esperanto
eu: Esperantoa

en: Armenian
eu: Armeniera

en: Icelandic
eu: Islandiera

en: Kurdish
eu: Kurduera

en: Latvian
eu: Letoniera

en: Macedonian
eu: Mazedoniera

en: Albanian
eu: Albaniera

en: Serbian
eu: Serbiera

en: Tamil
eu: Tamilera
