WebSpeech (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: select
fi: valitse

en: Save
fi: Tallenna

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Portugal
fi: Portugali

en: text
fi: teksti

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Korean
fi: korea

en: test
fi: testaa

en: Croatian
fi: kroatia

en: Czech
fi: tšekki

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: Finnish
fi: suomi

en: German
fi: saksa

en: Greek
fi: kreikka

en: Hungarian
fi: unkari

en: Indonesian
fi: indonesia

en: Polish
fi: puola

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Slovak
fi: slovakki

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Turkish
fi: turkki

en: Hindi
fi: hindi

en: Catalan
fi: katalaani

en: Afrikaans
fi: afrikaans

en: Tibetan
fi: tiibet

en: Bosnian
fi: bosnia

en: Welsh
fi: kymri

en: Esperanto
fi: esperanto

en: Armenian
fi: armenia

en: Icelandic
fi: islanti

en: Kurdish
fi: kurdi

en: Latin
fi: latina

en: Latvian
fi: latvia (lätti)

en: Macedonian
fi: makedonia

en: Albanian
fi: albania

en: Serbian
fi: serbia

en: Tamil
fi: tamili
