WebSpeech (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: select
gu: ચયન કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Brazil
gu: બ્રાઝીલ

en: Portugal
gu: પોર્ટુગલ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Russian
gu: રશિયન

en: Hindi
gu: હિન્દી
