WebSpeech (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: Save
lt: Saugoti

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: text
lt: tekstas

en: English
lt: Anglų

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: test
lt: testas

en: Latvian
lt: Latviškai
