WebSpeech (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: select
mn: Сонгох

en: Save
mn: Хадгалах

en: Brazil
mn: Бразил

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Korean
mn: Солонгос

en: Croatian
mn: Хорват

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Greek
mn: Грек

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Indonesian
mn: Индонез

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Slovak
mn: Словак

en: Swedish
mn: Швед

en: Turkish
mn: Турк

en: Hindi
mn: Хинди

en: Catalan
mn: Каталан

en: Tibetan
mn: Төвд

en: Bosnian
mn: Босни

en: Esperanto
mn: Эсперанто

en: Latin
mn: Латин

en: Latvian
mn: Латви

en: Macedonian
mn: Македон

en: Albanian
mn: Албани

en: Tamil
mn: Тамил
