WebSpeech (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (34 entries)

en: Save
nn: Lagre

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Korean
nn: Koreansk

en: Croatian
nn: Kroatisk

en: Czech
nn: Tjekkisk

en: Danish
nn: Dansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: Finnish
nn: Finsk

en: German
nn: Tysk

en: Greek
nn: Gresk

en: Hungarian
nn: Ungarsk

en: Indonesian
nn: Indonesisk

en: Polish
nn: Polsk

en: Romanian
nn: Rumensk

en: Russian
nn: Russisk

en: Slovak
nn: Slovakisk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Turkish
nn: Tyrkisk

en: Hindi
nn: Hindu

en: Catalan
nn: Catalansk

en: Tibetan
nn: Tibetansk

en: Bosnian
nn: Bosnisk

en: Welsh
nn: Walisisk

en: Armenian
nn: Armensk

en: Icelandic
nn: Islandsk

en: Kurdish
nn: Kurdisk

en: Latvian
nn: Lettisk

en: Macedonian
nn: Makedonsk

en: Albanian
nn: Albansk

en: Serbian
nn: Serbisk

en: Tamil
nn: Tamilsk
