WebSpeech (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: select
ro: selectare

en: Save
ro: Salvare

en: Brazil
ro: Brazilia

en: Portugal
ro: Portugalia

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Korean
ro: Coreană

en: Croatian
ro: Croată

en: Czech
ro: Cehă

en: Danish
ro: Daneză

en: Dutch
ro: Olandeză

en: Finnish
ro: Finlandeză

en: German
ro: Germană

en: Greek
ro: Greacă

en: Hungarian
ro: Maghiară

en: Indonesian
ro: Indoneziană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Romanian
ro: Română

en: Russian
ro: Rusă

en: Slovak
ro: Slovacă

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Turkish
ro: Turcă

en: Catalan
ro: Catalană

en: Afrikaans
ro: Africană

en: Tibetan
ro: Tibetană

en: Bosnian
ro: Bosniacă

en: Armenian
ro: Armeană

en: Icelandic
ro: Islandeză

en: Kurdish
ro: Kurdă

en: Latin
ro: Latină

en: Latvian
ro: Letonă

en: Macedonian
ro: Macedonenaă

en: Albanian
ro: Albaneză

en: Serbian
ro: Sârbă
