WebSpeech (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: select
sl: izberi

en: Save
sl: Shrani

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Portugal
sl: Portugalska

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Korean
sl: Korejščina
