WebSpeech (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: select
ug: تاللاش

en: Brazil
ug: بىرازىلىيە

en: text
ug: تېكىست

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: Croatian
ug: كرودىيە تىلى

en: Czech
ug: چح تىلى

en: Danish
ug: دانىيەچە

en: Finnish
ug: فنلاندىيە تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Greek
ug: گىرىك تىلى

en: Hungarian
ug: ۋنگىر تىلى

en: Indonesian
ug: ھىندونىزىيە تىلى

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Swedish
ug: شىۋىت

en: Turkish
ug: تۈرك تىلى

en: Hindi
ug: ھىندى تىلى

en: Catalan
ug: كاتالان

en: Tibetan
ug: تىبەتچە

en: Bosnian
ug: بوسنىيەچە

en: Esperanto
ug: دۇنيا تىلى

en: Armenian
ug: ئەرمىنىيە تىلى

en: Kurdish
ug: كورد تىلى

en: Latin
ug: لاتىن تىلى
