WebSpeech (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (38 entries)

en: select
ur: انتخاب کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Korean
ur: کوریائی

en: Croatian
ur: کروشیائی

en: Czech
ur: چیک

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Finnish
ur: فنش

en: German
ur: جرمن

en: Greek
ur: یونانی

en: Hungarian
ur: ہنگیرین

en: Indonesian
ur: انڈونیشیائی

en: Polish
ur: پولش

en: Romanian
ur: رومی

en: Russian
ur: روسی

en: Slovak
ur: سلاواکی

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Turkish
ur: تُرک

en: Hindi
ur: ھندی

en: Catalan
ur: کیٹالن

en: Afrikaans
ur: افریقی

en: Tibetan
ur: تبتی

en: Bosnian
ur: بوسنوی

en: Welsh
ur: ویلش

en: Esperanto
ur: ایسپیرٹو

en: Armenian
ur: آرمینیائی

en: Icelandic
ur: آئیس لینڈک

en: Kurdish
ur: کُرد

en: Latin
ur: لاطینی

en: Latvian
ur: لیٹوین

en: Macedonian
ur: میکیڈونین

en: Albanian
ur: البانوی

en: Serbian
ur: سربیائی

en: Tamil
ur: تامل
