WebSpeech (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save
az: Saxla

en: Brazil
az: Braziliya

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Vietnam
az: Vyetnam

en: German
az: Alman
