WebSpeech (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Save
eo: Konservu

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Portugal
eo: Portugalujo

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Korean
eo: Korea

en: Croatian
eo: Kroata

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: German
eo: Germana

en: Greek
eo: Greka

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Indonesian
eo: Indonezia

en: Norwegian
eo: Norvega

en: Polish
eo: Pola

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Slovak
eo: Slovaka

en: Swedish
eo: Sveda

en: Turkish
eo: Turka

en: Hindi
eo: Hinda

en: Catalan
eo: Kataluna

en: Afrikaans
eo: Afrikansa

en: Tibetan
eo: Tibeta

en: Bosnian
eo: Bosna

en: Welsh
eo: Kimra

en: Armenian
eo: Armena

en: Icelandic
eo: Islanda

en: Kurdish
eo: Kurda

en: Latin
eo: Latina

en: Latvian
eo: Latva

en: Macedonian
eo: Makedona

en: Albanian
eo: Albana

en: Serbian
eo: Serba

en: Tamil
eo: Tamila
