WebSpeech (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (40 entries)

en: select
fr: sélectionner

en: Save
fr: Enregistrer

en: Element ID
fr: identifiant (ID) de l'élément

en: Brazil
fr: Brésil

en: text
fr: texte

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Korean
fr: Coréen

en: Croatian
fr: Croate

en: Czech
fr: Tchèque

en: Danish
fr: Danois

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: Finnish
fr: Finlandais

en: German
fr: Allemand

en: Greek
fr: Grec

en: Hungarian
fr: Hongrois

en: Indonesian
fr: Indonésien

en: Norwegian
fr: Norvégien

en: Polish
fr: Polonais

en: Romanian
fr: Roumain

en: Russian
fr: Russe

en: Slovak
fr: Slovaque

en: Swedish
fr: Suédois

en: Turkish
fr: Turque

en: Hindi
fr: Hindou

en: Tibetan
fr: Tibétain

en: Bosnian
fr: Bosniaque

en: Welsh
fr: Gallois

en: Esperanto
fr: Espéranto

en: Armenian
fr: Arménien

en: Icelandic
fr: Islandais

en: Kurdish
fr: Kurde

en: Macedonian
fr: Macédonien

en: Albanian
fr: Albanais

en: Serbian
fr: Serbe

en: English (US)
fr: Anglais (USA)

en: English (UK)
fr: Anglais (G.B)

en: French (Belgium)
fr: Français (Belgique)
