WebSpeech (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (40 entries)

en: select
hy: ընտրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Portugal
hy: Պորտուգալիա

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Vietnam
hy: Վիետնամ

en: Croatian
hy: Խորվատերեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Greek
hy: Հունարեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Indonesian
hy: Ինդոնեզերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Slovak
hy: Սլովակերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Hindi
hy: Հինդի

en: Catalan
hy: Քաթալան

en: Afrikaans
hy: Աֆրիկաանս

en: Tibetan
hy: Թիբեթերեն

en: Bosnian
hy: Բոսնիա

en: Welsh
hy: Ուելս

en: Esperanto
hy: Էսպերանտո

en: Armenian
hy: Հայերեն

en: Icelandic
hy: Իսլանդերեն

en: Kurdish
hy: Քրդերեն

en: Latvian
hy: լատվիերեն

en: Macedonian
hy: մակեդոներեն

en: Albanian
hy: Ալբաներեն

en: Serbian
hy: Սերբերեն

en: Tamil
hy: թամիլերեն
