WebSpeech (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: select
id: Pilih

en: Save
id: Simpan

en: Brazil
id: Brasil

en: text
id: teks

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Indonesian
id: Bahasa Indonesia
