WebSpeech (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Korean
ne: कोरियन

en: Croatian
ne: क्रोएशियाई

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: Finnish
ne: समाप्त

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Indonesian
ne: इन्डोनेशियाई

en: Polish
ne: पोलिश

en: Romanian
ne: रोमेनियाई

en: Russian
ne: रूसी

en: Slovak
ne: स्लोवाक

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Turkish
ne: तुर्की

en: Hindi
ne: हिन्दी

en: Tibetan
ne: तिबत्ती

en: Bosnian
ne: बोस्नियाई

en: Welsh
ne: वैल्श

en: Esperanto
ne: एस्पेरान्तो

en: Armenian
ne: अर्मेनियाई

en: Icelandic
ne: आइसलेंडीक

en: Kurdish
ne: कुर्दिश

en: Latin
ne: लातिन

en: Latvian
ne: लातवी

en: Macedonian
ne: मेसेडोनी

en: Albanian
ne: अलबेनियाई

en: Serbian
ne: सर्बियन

en: Tamil
ne: तमिल
