WebSpeech (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: select
nl: selecteer

en: Save
nl: Opslaan

en: Brazil
nl: Brazilië

en: text
nl: tekst

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Finnish
nl: Fins

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Norwegian
nl: Noors

en: Polish
nl: Pools

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Tibetan
nl: Tibetaans

en: Bosnian
nl: Bosnisch

en: Armenian
nl: Armeens

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Kurdish
nl: Koerdisch

en: Latin
nl: Latijn

en: Latvian
nl: Lets

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Albanian
nl: Albanees

en: Serbian
nl: Servisch

en: English (US)
nl: Engels (US)

en: English (UK)
nl: Engels (UK)

en: French (Belgium)
nl: Frans (België)
