WebSpeech (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Brazil
oc: Brasil

en: text
oc: tèxte

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Korean
oc: Corean

en: test
oc: tèst

en: Croatian
oc: Croat

en: Czech
oc: Chèc

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Finnish
oc: Finlandés

en: German
oc: Alemand

en: Greek
oc: Grèc

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Polish
oc: Polonés

en: Romanian
oc: Romanés

en: Russian
oc: Rus

en: Slovak
oc: Eslovac

en: Swedish
oc: Suedés

en: Turkish
oc: Turc

en: Hindi
oc: Hindó

en: Bosnian
oc: Bosniac

en: Welsh
oc: Gallés

en: Armenian
oc: Armèni

en: Icelandic
oc: Islandés

en: Kurdish
oc: Curd

en: Latvian
oc: Lituanian

en: Albanian
oc: Albanés

en: Serbian
oc: Sèrbi
