WebSpeech (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: select
pl: wybierz

en: Save
pl: Zapisz

en: Element ID
pl: ID elementu

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Portugal
pl: Portugalia

en: text
pl: tekst

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Korean
pl: Koreański

en: Vietnam
pl: Wietnam

en: Croatian
pl: Chorwacki

en: Czech
pl: Czeski

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Finnish
pl: Fiński

en: German
pl: Niemiecki

en: Greek
pl: Grecki

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Polish
pl: Polski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Turkish
pl: Turecki

en: other
pl: Inne

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Afrikaans
pl: Afrykanerski

en: Tibetan
pl: Tybetański

en: Bosnian
pl: Bośniacki

en: Welsh
pl: Walijski

en: Armenian
pl: Ormiański

en: Icelandic
pl: Islandzki

en: Kurdish
pl: Kurdyjski

en: Latin
pl: Łacina

en: Latvian
pl: Łotewski

en: Macedonian
pl: Macedoński

en: Albanian
pl: Albański

en: Serbian
pl: Serbski

en: Tamil
pl: Tamilski
