WebSpeech (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Save
sr: Сачувај

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Korean
sr: корејски

en: Croatian
sr: хрватски

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Greek
sr: грчки

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Slovak
sr: словачки

en: Turkish
sr: турски

en: Hindi
sr: хинду

en: Catalan
sr: каталонски

en: Afrikaans
sr: африканс

en: Bosnian
sr: бошњачки

en: Welsh
sr: велшки

en: Esperanto
sr: есперанто

en: Armenian
sr: јерменски

en: Latin
sr: латински

en: Latvian
sr: летонски

en: Macedonian
sr: македонски

en: Albanian
sr: албански

en: Serbian
sr: српски
