WebSpeech (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: select
sv: välj

en: Save
sv: Spara

en: Brazil
sv: Brasilien

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Croatian
sv: Kroatiska

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: Finnish
sv: Finska

en: German
sv: Tyska

en: Greek
sv: Grekiska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Indonesian
sv: Indonesiska

en: Norwegian
sv: Norska

en: Polish
sv: Polska

en: Romanian
sv: Rumänska

en: Russian
sv: Ryska

en: Slovak
sv: Slovakiska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: other
sv: andra

en: Catalan
sv: Katalanska

en: Tibetan
sv: Tibetanska

en: Bosnian
sv: Bosniska

en: Welsh
sv: Kymriska

en: Armenian
sv: Armeniska

en: Icelandic
sv: Isländska

en: Kurdish
sv: Kurdiska

en: Latvian
sv: Lettiska

en: Macedonian
sv: Makedonska

en: Albanian
sv: Albanska

en: Serbian
sv: Serbiska
