WebSpeech (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (42 entries)

en: select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Save
ta: சேமி

en: Brazil
ta: பிரேசில்

en: Portugal
ta: போர்ச்சுகல்

en: text
ta: உரை

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: Vietnam
ta: வியட்நாம்

en: Croatian
ta: குரோசியர்

en: Czech
ta: செக்கஸ்லோவாகியர்

en: Danish
ta: தனிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: Finnish
ta: பின்னிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Greek
ta: கிரீக்

en: Hungarian
ta: ஹங்கேரியர்

en: Indonesian
ta: இந்தோனேசியர்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Romanian
ta: ரோமானியன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Slovak
ta: சுலொவக்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: Hindi
ta: ஹிந்தி

en: Catalan
ta: கடலன்

en: Afrikaans
ta: ஆப்ரிகான்

en: Tibetan
ta: திபெத்தியர்

en: Bosnian
ta: போஸ்னியர்

en: Welsh
ta: வெல்ஸ்

en: Esperanto
ta: எசுப்பராண்ட்டோ

en: Armenian
ta: ஆர்மேனியர்

en: Icelandic
ta: ஐஸ்லாந்தியர்

en: Kurdish
ta: குர்தூசியர்

en: Latin
ta: இலத்தீனியர்

en: Latvian
ta: லாத்வியன்

en: Macedonian
ta: மாசிடோனியம்

en: Albanian
ta: அல்பானியன்

en: Serbian
ta: செர்பியன்

en: Tamil
ta: தமிழ்
