WebSpeech (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: select
th: เลือก

en: Save
th: บันทึก

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: Esperanto
th: การดำเนินการ
