WebTextTool (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Full name
fi: Koko nimi

en: English
fi: englanti

en: low
fi: alhainen

en: high
fi: korkea

en: moderate
fi: keskinkertainen

en: very high
fi: hyvin korkea

en: My account
fi: Oma käyttäjätilini

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Dutch
fi: hollanti

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Number of pages
fi: Sivujen lukumäärä
