WebTextTool (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Username
id: Nama pengguna

en: Language
id: Bahasa

en: Enabled
id: Aktif

en: Password
id: Sandi

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: Full name
id: Nama lengkap

en: English
id: Bahasa Inggris

en: low
id: rendah

en: high
id: terang

en: moderate
id: sederhana

en: very high
id: sangat terang

en: My account
id: Akun saya

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: Account
id: Keanggotaan

en: Number of pages
id: Jumlah halaman
