WebTextTool (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Username
it: Nome utente

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: Email
it: E-mail

en: Default language
it: Lingua predefinita

en: Full name
it: Nominativo

en: English
it: Inglese

en: low
it: basso

en: high
it: alto

en: moderate
it: moderato

en: very high
it: molto alta

en: My account
it: Profilo utente

en: Keyword
it: Parola chiave

en: Dutch
it: Olandese

en: Account
it: Profilo

en: Number of pages
it: Numero di pagine
