WebTextTool (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟ

en: high
kn: ಮೇಲ್ಮಟ್ಟ

en: Competition
kn: ಸ್ಪರ್ಧೆ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Number of pages
kn: ಪುಟಗಳ ಸಂಖ್ಯೆ
