WebTextTool (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: English
sl: Angleščina

en: low
sl: nizka

en: high
sl: visoka

en: My account
sl: Moj račun

en: Account
sl: Račun
