WebTextTool (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Email
bn: ইমেইল

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা

en: English
bn: ইংরেজী

en: My account
bn: আমার এ্যাকাউন্ট

en: Dutch
bn: ডাচ

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
