WebTextTool (7.x-1.0-beta3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: My account
br: Ma c'hont
