WebTextTool (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Email
eu: Eposta

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Full name
eu: Izen osoa

en: English
eu: Ingelesa

en: moderate
eu: moderatua

en: My account
eu: Nire kontua

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Account
eu: Kontua
