WebTextTool (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: Overall
hu: Összesen

en: Email
hu: E-mail

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Full name
hu: Teljes név

en: Account status
hu: Fiók állapota

en: English
hu: angol

en: low
hu: alacsony

en: high
hu: magas

en: moderate
hu: mérsékelt

en: very high
hu: nagyon magas

en: Competition
hu: Verseny

en: My account
hu: Saját adatok

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Dutch
hu: holland

en: Account
hu: Saját adatok

en: Number of pages
hu: Oldalak száma
