Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.0-beta3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Username
mg: Anarana

en: Language
mg: Teny

en: Password
mg: Teny miafina

en: English
mg: Anglisy

en: Account
mg: Kaonty
