WebTextTool (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: Email
mn: Имэйл

en: English
mn: Англи

en: Dutch
mn: Голланд
