Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.0-beta3) - en to no translation catalogue (18 entries)

en: Register
no: Registrer

en: Username
no: Brukernavn

en: Language
no: Språk

en: Enabled
no: Aktivert

en: Password
no: Passord

en: Overall
no: Totalt

en: Email
no: E-post

en: Default language
no: Standardspråk

en: Full name
no: Fullt navn

en: English
no: Engelsk

en: low
no: lav

en: high
no: høy

en: My account
no: Min konto

en: Keyword
no: Nøkkelord

en: Dutch
no: Nederlansk

en: Account
no: Konto

en: SEO
no: Søkemotoroptimalisering

en: Number of pages
no: Antall sider
