WebTextTool (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Email
nl: E-mail

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Account status
nl: Accountstatus

en: English
nl: Engels

en: low
nl: laag

en: high
nl: hoog

en: moderate
nl: matig

en: very high
nl: zeer hoog

en: My account
nl: Mijn account

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Number of pages
nl: Aantal pagina's
