WebTextTool (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Username
fa: نام کاربری

en: Language
fa: زبان

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: گذرواژه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: English
fa: انگلیسی

en: My account
fa: حساب من

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Dutch
fa: هلندی

en: Account
fa: حساب
