WebTextTool (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: English
km: អង់គ្លេស

en: My account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Account
km: គណនី
