WebTextTool (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: English
sq: Anglisht

en: My account
sq: Profili im

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Account
sq: Profili
