WebTextTool (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Password
af: Wagwoord

en: English
af: Engels

en: My account
af: My rekening

en: Dutch
af: Nederlands

en: Account
af: Rekening
