WebTextTool (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: English
ast: Inglés
