Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Password
be: Пароль

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Full name
be: Поўнае імя

en: English
be: Ангельская

en: My account
be: Мой рахунак

en: Dutch
be: Галандская

en: Account
be: Акаўнт
