WebTextTool (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Email
bg: Е-поща

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: English
bg: Английски

en: My account
bg: Моят профил

en: Dutch
bg: Холандски

en: Account
bg: Акаунт
