Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Full name
ca: Nom complet

en: English
ca: Anglès

en: low
ca: baixa

en: high
ca: alta

en: moderate
ca: moderat

en: very high
ca: molt alt

en: My account
ca: El meu compte

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Dutch
ca: Holandès

en: Account
ca: Compte

en: Number of pages
ca: Nombre de pàgines
