WebTextTool (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Username
da: Brugernavn

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Email
da: E-mail

en: Default language
da: Standardsprog

en: Full name
da: Fulde navn

en: English
da: Engelsk

en: low
da: lav

en: high
da: høj

en: moderate
da: moderat

en: very high
da: meget høj

en: My account
da: Min konto

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Account
da: Konto

en: Number of pages
da: Antal sider
