Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Password
lv: Parole

en: Email
lv: E-pasts

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: English
lv: Angļu

en: low
lv: zema

en: high
lv: augsta

en: My account
lv: Mans konts

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Account
lv: Konts
