WebTextTool (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: My account
te: నా ఖాతా

en: Dutch
te: డచ్

en: Account
te: ఖాతా

en: Number of pages
te: పుటల యొక్క సంఖ్య
