WebTextTool (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Overall
uk: Усі

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Default language
uk: Базова мова

en: Full name
uk: Повна назва

en: Account status
uk: Стан облікового запису

en: English
uk: Англійська

en: low
uk: низький

en: high
uk: високий

en: moderate
uk: керувати

en: very high
uk: дуже високо

en: Competition
uk: Виконання

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Dutch
uk: Голландська

en: Account
uk: Обліковий запис

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Number of pages
uk: Кількість сторінок
