Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.10) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Synonyms
dz: མིང་གི་རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: My account
dz: ངེའི་རྩིས་ཐོ་

en: Dutch
dz: ཌཆ།
