Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.10) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Synonyms
mr: समानार्थी

en: Overall
mr: एकूणच

en: Email
mr: ईमेल

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: English
mr: इंग्लीश

en: My account
mr: माझे सदस्यत्व

en: Dutch
mr: डच

en: Account
mr: खाते
